משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםזבובים ויתושים

זבובים ויתושים

 • ת'כלס: ככה תעברו את הקיץ בלי זבובים

  ת'כלס: ככה תעברו את הקיץ בלי זבובים

  אם יש לכם גינה או מרפסת אתם לא צריכים אותנו כדי לדעת כמה כיף שם. לארח, לקרוא וגם סתם.. להיות בחוץ. כל זה נכון בהחלט, עד שמגיעים הזבובים. ואז כל מה שמתחשק הוא להיכנס הביתה ולהפעיל מזגן.
 • 'אמבוש' לפרעושים ולקרציות

  'אמבוש' לפרעושים ולקרציות

  מה לעזאזל עושים נגד קרציות ופרעושים?! כן, אתם לא לבד, זו בהחלט אחת השאלות הנפוצות בקרב כל מי שיש לו בבית חברים טובים בדמות כלב או חתול. מה שנפוץ לא פחות הוא החשש כי מרבית הטיפולים הקיימים היום
 • לוקח את כולם: הווינר שמארגן לכם קיץ נקי מחרקים

  לוקח את כולם: הווינר שמארגן לכם קיץ נקי מחרקים

  אכן כבר חמים בחוץ ועוד ילך ויתחמם, כמובן, וזה אומר שלא רק זמן החלפת השמיכות הגיע, אלא שגם החרקים למיניהם יצאו לדרך. זו הייתה הבשורה הרעה – והנה היא מאחוריכם. עכשיו לבשורה הטובה: אם בעבר, לצד הרחקת המזיקים, השאירו חומרי ההדברה
 • 3 מוצרי ההדברה שכל בית ישראלי צריך

  3 מוצרי ההדברה שכל בית ישראלי צריך

  הקיץ מתקדם בצעדי ענק ולמקרה שמישהו לא שם לב - גם החרקים. אולי לא בצעדי ענק, אבל בהחלט בהתקדמות. אז נכון, כתבה על הדברה היא לא עניין סקסי במיוחד, ובכל זאת אתם כאן. למה?
 • הדברה ביתית יעילה ובטוחה – המהפכה כבר כאן

  הדברה ביתית יעילה ובטוחה – המהפכה כבר כאן

  לאחרונה, פרי פיתוח של שנים, נכנסו לשוק תכשירים מהפכניים נגד כל החרקים הנפוצים בבית, פתרונות "עשה זאת בעצמך" (ללא צורך במדביר) ובטוחים לסביבה.. ובזול.
 • זבוב הבית

  זבוב הבית

  זבוב הבית הינו חרק מעופף המשמש וקטור (נשא) למחלות רבות ונפוץ בעיקר בסביבת משקי חיי ובסביבה רוויה בחומרים אורגנים רטובים.