משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםדשא סינטטי

דשא סינטטי

 • למה דשא סינטטי? כי זה ירוק ונוח וחסכוני במים

  למה דשא סינטטי? כי זה ירוק ונוח וחסכוני במים

  אומרים שהעלייה החדה בביקוש לדשא סינטטי – כן, יש כזו והיא נמשכת כבר כמה שנים - לא נובעת מהצורך לחסוך במים, כמו שהיא פועל יוצא של איכות הדשאים, הנוחות והיופי.
 • דשא סינטטי השוואת מחירים - המלצות וטיפים לפני רכישה

  דשא סינטטי השוואת מחירים - המלצות וטיפים לפני רכישה

  בשנים האחרונות ההיצע והפרסום הרב של משווקי דשא סינטטי גורם לנו לבלבול רב. כולם רושמים המון נתונים, מבטיחים הבטחות שונות. אך האם אנו הלקוחות באמת יודעים מה נכון ומה לא האם הנתונים שהמשווקים מספרים לנו הם אכן הנתונים החשובים?
 • התקנת דשא סינטטי

  התקנת דשא סינטטי

  בין אם תחליטו להזמין איש מקצוע שיבצע את ההתקנה של הדשא הסינטטי ובין אם תבחרו לעשות זאת בעצמכם, תוכלו לקרוא כאן מידע מועיל המסביר כיצד יש לבצע זאת בצורה נכונה.
 • דשא מלאכותי – יתרונות וחדשנות

  דשא מלאכותי – יתרונות וחדשנות

  דשא מלאכותי או בשמו הנפוץ יותר, דשא סינטטי הוא פתרון איכותי לגינות פרטיות. הסטנדרטים הגבוהים שמעמידה חברת הגרעין, מציבים אותה כמובילה בענף ומאפשרים לה לספק ללקוחותיה דשא מלאכותי איכותי ועמיד לאורך זמן.
 • למה כדאי לעבור לדשא סינטטי?

  למה כדאי לעבור לדשא סינטטי?

  הקיץ הישראלי הארוך ומחירי המים המאמירים מביאים אותנו למסקנה כי לדשא סינטטי יש יתרונות רבים לטווח ארוך. חברת הגרעין מספקת פתרונות מתקדמים בעולם הדשא המלאכותי ומחדשת עם דגמים מתקדמים משופרים.
 • דשא סינטטי

  דשא סינטטי

  המחסור המתמשך במים ועליות מחירי המים המתמשכות גורמים לעליה ניכרת בחיפוש אחר מוצרים חוסכי מים. חברת הגרעין מייבאת דשא סינטטי איכותי במגוון דגמים. המומחים שלנו עושים לכם קצת סדר בנושא.