משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםאביב בגינה

אביב בגינה

 • טכנולוגיה פורצת דרך שהופכת את הגינה שלכם לחכמה וחסכונית באמת

  טכנולוגיה פורצת דרך שהופכת את הגינה שלכם לחכמה וחסכונית באמת

  מחשב השקיה WI FI שניתן לנהל אותו (דרך האינטרנט) מכל מקום בעולם, מתאים את עצמו לתנאי מזג האוויר באופן אוטומטי, עוצר את ההשקיה בימים קרים או גשומים, מאריך את ההשקיה בימי שרב. נשמע לכם מדע בדיוני? אז זהו, כבר ממש לא.
 • סימן שהאביב כבר כאן: מכינים את הגינה לשיא העונה ב-3 שלבים

  סימן שהאביב כבר כאן: מכינים את הגינה לשיא העונה ב-3 שלבים

  גם אם אתם לא גננים חובבים ( ואולי בעיקר אם אתם לא) ריענון הגינה הוא לא עניין מסובך. קבלו 3 צעדים פשוטים אך יעילים: הגשמים חלפו ברובם וזה בדיוק הזמן לבדוק – ידנית - את תקינותה של מערכת ההשקיה הממוחשבת בגינה...
 • איך הפכתי את הדשא שלי לירוק יותר, ואם אני הצלחתי אז כל אחד יכול

  איך הפכתי את הדשא שלי לירוק יותר, ואם אני הצלחתי אז כל אחד יכול

  תקראו לי קיבוצניק, תגידו רומנטיקן, לא אכפת לי. החלק האהוב עלי בגינה הוא הדשא. אני אוהב אותו בירוק בוהק כמו שרק דשא בריא יודע להיות. הגינה, חשוב להגיד, היא לא מרחבי דשא אינסופיים אלא גינת קוטג' פרוורי סטנדרטית – לא גדולה לא קטנה
 • מזיקים בגינה עם בוא האביב

  מזיקים בגינה עם בוא האביב

  האביב בפתח וביחד איתו מגיעים לגינה מזיקים שהתחילו לכרסם ולאכול את הצמחים ולגרום לנזק הן אסטטי ולעצירת התפתחות הצמח.
 • דישון בשחרור איטי

  דישון בשחרור איטי

  לאחר תרדמת החורף זקוקה הגינה לשיקום. דישון ראשוני לאחר החורף יחסוך לנו כסף ויעזור לנו לשמור על גינה מטופחת ויפה. במידה ולא נדשן בזמן נסבול בהמשך ממזיקים וממחלות אחרות.
 • זבוב הים התיכון

  זבוב הים התיכון

  סרה-טראפ הינו מתקן ללכידת זבוב הפירות הים תיכוני, מזיק מספר 1 לפירות. סרה טראפ הינו פיתרון ביולוגי, ידידותי לסביבה, קל ונוח למשתמש המאפשר הגנה על פירות העצים והנאה מהם, על ידי לכידת הזבוב המזיק לפני שהוא עוקץ את הפרי ובכך גורם לריקבונו.
 • אביב בפתח - זה הזמן להחזיר לגינה את המראה המלבלב

  אביב בפתח - זה הזמן להחזיר לגינה את המראה המלבלב

  דישון ראשוני בזמן יחסוך לנו כסף ויעזור לנו לשמור על גינה מטופחת ויפה . במידה ונדחה את הדישון נזדקק בהמשך לטפל בגינה "חלשה", הסובלת ממזיקים וממחלות אחרות.
 • אביב בפתח

  אביב בפתח

  הנה ימים חמים לפנינו וכבר מורגשת אווירת סוף החורף. האביב בפתח. הקרקע מתחילה להתחמם ובמהרה תורגש התעוררות הגינה מתרדמת החורף. זה הזמן להתכונן להחזיר לגינה את המראה המלבלב .
 • איך להחזיר את כלי הגן לתפקוד אחרי החורף?

  איך להחזיר את כלי הגן לתפקוד אחרי החורף?

  רוב הגננים מאחסנים את כלי הגן שלהם במחסן למשך כל תקופת החורף אבל גם לכם כבעלי בית פרטי או אם יש לכם גינה קטנה בחוץ, כדאי להכין את כלי העבודה לשימוש טוב יותר בעונה.
 • מחשב השקיה

  מחשב השקיה

  נושא האוטומציה בגן הנוי תופס מקום מרכזי במערכות ההשקיה של רוב הרשויות והמוסדות, שם למדו שכדי לתחזק ולתפעל מערכות השקיה בצורה נכונה, יעילה וחסכונית – חייבית להשתמש במתקני אוטומציה ובמחשבים.מחשב השקיה וצמצום צריכה.
  1  |  2    ›   »