משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר

דישון

 • סימן שהאביב כבר כאן: מכינים את הגינה לשיא העונה ב-3 שלבים

  סימן שהאביב כבר כאן: מכינים את הגינה לשיא העונה ב-3 שלבים

  גם אם אתם לא גננים חובבים ( ואולי בעיקר אם אתם לא) ריענון הגינה הוא לא עניין מסובך. קבלו 3 צעדים פשוטים אך יעילים: הגשמים חלפו ברובם וזה בדיוק הזמן לבדוק – ידנית - את תקינותה של מערכת ההשקיה הממוחשבת בגינה...
 • איך הפכתי את הדשא שלי לירוק יותר, ואם אני הצלחתי אז כל אחד יכול

  איך הפכתי את הדשא שלי לירוק יותר, ואם אני הצלחתי אז כל אחד יכול

  תקראו לי קיבוצניק, תגידו רומנטיקן, לא אכפת לי. החלק האהוב עלי בגינה הוא הדשא. אני אוהב אותו בירוק בוהק כמו שרק דשא בריא יודע להיות. הגינה, חשוב להגיד, היא לא מרחבי דשא אינסופיים אלא גינת קוטג' פרוורי סטנדרטית – לא גדולה לא קטנה
 • דישון אורגני - לשמירה על גינה מטופחת

  דישון אורגני - לשמירה על גינה מטופחת

  גן הנוי חשוב לנו ואנו מעוניינים לשוות לו מראה מטופח עם פריחה, עצים יפים ובריאים ודשא ירוק, ליהנות מצל בקיץ ומישיבה מרגיעה בגינה לא חשוב מה גודלה. כדי ליהנות מכל אלה, אנו פורסים בפני הקוראים גישה שמרנית לדישון בחומרים טבעיים בלבד.
 • אביב בפתח - זה הזמן להחזיר לגינה את המראה המלבלב

  אביב בפתח - זה הזמן להחזיר לגינה את המראה המלבלב

  דישון ראשוני בזמן יחסוך לנו כסף ויעזור לנו לשמור על גינה מטופחת ויפה . במידה ונדחה את הדישון נזדקק בהמשך לטפל בגינה "חלשה", הסובלת ממזיקים וממחלות אחרות.
 • אביב בפתח

  אביב בפתח

  הנה ימים חמים לפנינו וכבר מורגשת אווירת סוף החורף. האביב בפתח. הקרקע מתחילה להתחמם ובמהרה תורגש התעוררות הגינה מתרדמת החורף. זה הזמן להתכונן להחזיר לגינה את המראה המלבלב .
 • משאבת דישון

  משאבת דישון

  משאבת דישון היא אחד האביזרים היותר מתוחכמים במערכת ההשקיה. תפקידה הוא לשאוב דשן ממיכל הדישון ולהחדירו באופן הומוגני ופרופורציונלי אל מי ההשקיה בטפטוף.
 • קומפוסטר - לא זורקים יותר הכל לפח

  קומפוסטר - לא זורקים יותר הכל לפח

  לא זורקים יותר הכל לפח בעלי גינות קטנות יכולים, במעט עבודה, לייצר ולמחזר את הפסולת האורגנית שלהם בחזרה לגן, כחומר אורגני המעשיר את הקרקע. לשם כך נכין קומפוסט עם קומפוסטר (מיכל להכנת קומפוסט). מהו קומפוסט?