משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםטכנולוגיה פורצת דרך שהופכת את הגינה שלכם לחכמה וחסכונית באמת

טכנולוגיה פורצת דרך שהופכת את הגינה שלכם לחכמה וחסכונית באמת

מאת: לירן יניב, מנהל הנטר ישראל

מחשב השקיה WI FI שניתן לנהל אותו (דרך האינטרנט) מכל מקום בעולם, מתאים את עצמו לתנאי מזג האוויר באופן אוטומטי, עוצר את ההשקיה בימים קרים או גשומים, מאריך את ההשקיה בימי שרב.   נשמע לכם מדע בדיוני? אז זהו, כבר ממש לא. 


מחשב ההשקיה החכם של חברת Hunter Industries האמריקאית מאפשר השקיה מדויקת על ידי התאמתה למזג האוויר המקומי. קבלת התראות לנייד על תקלות במערכת ההשקיה, ניהול מערכות ההשקיה בכל זמן ומכל מקום, חסכון עד 50% בכמות המים והגנה על הגינה. 


מחשבי השקיה קיימים כבר שנים רבות במגוון דגמים וסוגים, אך הם קשים לתפעול, לא מחוברים ל WiFi ולכן דורשים הגעה פיזית שלכם או של הגנן לגינה בכדי לבצע שינויים והתאמות לתכניות ההשקיה. בנוסף, מחשבי ההשקיה הסטנדרטיים עובדים לפי תכנית קבועה שלא מתייחסת ולא משתנה בהתאם למזג האוויר המקומי.

בקר ההשקיה החכם של חברת Hunter Industries האמריקאית, המחובר באמצעות רשת האינטרנט הביתית, פועל בטכנולוגית ענן ומאפשר שליטה מלאה וקלה יותר על מערכת ההשקיה בכל זמן ומכל מקום בעולם דרך המחשב, טאבלט או טלפון חכם. לבקר ההשקיה אפשרות להתעדכן באופן אוטומטי בנתוני מזג אוויר מקומיים ולהתאים את ההשקיה בהתאם לצורך, תוך חיסכון של עד 50% בכמות המים ושמירה על הגינה מפני השקית יתר.
האלגוריתם של הבקר מתאים את ההשקיה לתנאי מזג האוויר באופן אוטומטי, עוצר את ההשקיה בימים קרים או גשומים, מדלג על סבבי השקיה לאחר שירד גשם והקרקע רוויה במים, אך גם מאריך את ההשקיה בימי שרב, ובכך מגן על הגינה מפני התייבשויות. במידת הצורך הבקר גם יכול להתחבר לחיישני לחות קרקע וגשם  ולקבל נתונים מדויקים מאוד אודות תנאי השטח ומזג האוויר.

יתרון מרכזי נוסף הוא שניתן להתקין לבקר ההשקיה חיישן מד מים, ולקבל באמצעותו מידע מדויק ביותר בנוגע לכמות המים שצרכה הגינה, לכמות המים שנחסכה בכל חודש ואף לקבל באמצעותו התראות במידה ויש תקלה כמו דליפות או סתימות במערכת ההשקיה, לפני שנגרם נזק משמעותי לצמחיה בגינה ולחשבון המים.


בקר ההשקיה תוכנן כך שייתן גם פתרון לגננים, שיוכלו לשלוט מרחוק מתוך האפליקציה על כל בקרי ההשקיה של לקוחותיהם ולנהל עשרות ומאות גינות בו זמנית בלי לנסוע לבית הלקוח, לחסוך זמן ואנרגיה ולתת שירות טוב ומקצועי הרבה יותר. הגננים ולקוחותיהם יוכלו לצפות בנתוני השקיה היסטוריים ועתידיים מתוך האפליקציה, לבצע שינויים בתכנית ההשקיה, להפעיל ולהשבית מרחוק את הברזים ולקבל התראות במקרה של תקלות במערכת ההשקיה.בקר ההשקיה זמין במגוון דגמים ומתאים ליישום במגוון רחב של גינות ופרויקטים, החל מגינה במרפסת, גינות פרטיות, מתחמי גינון של בניינים משותפים, גינון קהילתי, גינון מוסדי, מלונות, אוניברסיטאות ועוד והחלפה של בקרי השקיה ישנים ושדרוג לבקר השקיה חכם, הוא פשוט וקל מאוד לביצוע.

בשנים האחרונות אנו מגלים את הגינה שלנו מחדש. משקיעים בצמחים, מטפחים מדשאות, משדרגים את ריהוט הגן ומתקינים תאורת חוץ דקורטיבית. חשיבות החיסכון במים יחד עם שמירה על גינה בריאה ואיכותית משתלבת יד ביד עם עולם הטכנולוגיה והאינטרנט של הדברים, והיום קל יותר מתמיד לשלוט על מערכת ההשקיה ולנהל אותה בכל זמן ומכל מקום בעולם.

עולם הגינון ממשיך להתקדם בקצב מהיר והופך להיות נגיש וחכם הרבה יותר, והכל מכף ידכם.


לייעוץ ולרכישה אתם מוזמנים לאחד מ 35 סניפי הגרעין בפריסה ארצית או בטלפון 08-9320466.

לפרטים נוספים ולרכישה באתר לחצו כאן