משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםדשא סינטטידשא סינטטי השוואת מחירים המלצות וטיפים לפני רכישה

דשא סינטטי השוואת מחירים - המלצות וטיפים לפני רכישה


בשנים האחרונות ההיצע והפרסום הרב של משווקי דשא סינטטי גורם לנו לבלבול רב. כולם רושמים המון נתונים, מבטיחים הבטחות שונות. אך האם אנו הלקוחות באמת יודעים מה נכון ומה לא האם הנתונים שהמשווקים מספרים לנו הם אכן הנתונים החשובים?

מאת: יהודה כהן - מנהל מחלקת השקיה

דשא סינטטי הוא ללא ספק אחד מסימני התקופה. המגמה המסתמנת בארץ ובעולם, בעיקר במדינות בהן ההתחממות הגלובלית משפיעה על חיי היום יום, היא של חיסכון במשאבי הטבע, בעיקר חיסכון במים. המעבר מדשא טבעי לדשא סינטטי מסמל לא מעט את ההבנה שלנו כצרכנים, שצריך לעשות שינוי. יחד עם זאת, ולאור החדשנות הקיימת בענף, ניתן למצוא היום דשא סינטטי באיכות ובמראה שאינם נופלים מאלו של דשא "חי" אמיתי.

 
אבל מה בעצם חשוב לשים לב כשבאים לעשות השוואת מחירים ברכישתדשא סינטטי? הצפת המידע שסביבנו לפעמים לא עוזרת אלא להיפך, רק מבלבלת. המון מספרים, המון נתונים, ואיך יודעים מה לבדוק בעצם?

 

הכנו לכם כאן הסבר במילים פשוטות לכל המספרים והנתונים. אתם כבר תדעו מה לשאול, מה להשוות ומה לדרוש ברגע המתאים לכם כאשר תחליטו לעשות השוואת מחירים של דשא סינטטי


  • UV - זהו תוסף הגנה לחומר שממנו מיוצרים הסיבים של הדשא הסינטטי. המינימום הנדרש של חומר ה UV הנו 4% (על פי תקן), פחות מזה הדשא הסינטטי לא ישרוד בתנאי האקלים שישנם כאן בארץ.
  • DETX - מסמל את צפיפות החומר של דשא סינטטי. ככל שהסיבי החומר צפופים יותר, כך נוכל ללמוד כי המוצר איכותי יותר וכמות הסיבים שבו גבוהה יותר.
  • גובה מרבד - דשא סינטטי מגיע בגבהים שונים וכדאי לבדוק נתון זה ולהשוות בין המוצרים השונים הנמכרים בחנויות וברשתות. באופן כללי מומלץ לא לקנות דשא סינטטי בעל סיבים גבוהים מאוד, מכיוון שאלו נוטים לשכב / לנטות הצידה ולא לעמוד ישר וזקוף ומכאן דורשים הברשות לעיתים תכופות. גובה הסיבים של דשא סינטטי שמומלץ הנו 35 מ"מ.
  • מספר תפרים למטר רץ - ככל שיש יותר תפרים לאורך מרבד הדשא הסינטטי (מספר תפרים למטר) כך מעיד הדבר על איכות טובה יותר של הדשא. ריבוי תפרים למטר רץ מונע שכיבה של הסיבים.
  • מרווח בין תפרים  - המרווח המומלץ בין התפרים של המרבד הנו "3/8 - פחות מזה כנראה תאלצו להוסיף גם חול סיליקט לחיזוק הדשא.
  • אחריות - נושא האחריות על דשא סינטטי הוא חשוב ביותר. האחריות על דשא סינטטי היא ארוכת שנים ולכן חשוב ביותר לרכוש מחברה וותיקה יציבה ואמינה בעלת גב כלכלי יציב שתוכלו להמשיך ולקבל ממנה שירות בביטחון ולא תחששו שמדובר בספק קטן שהיום הוא קיים ומחר לא בטוח שישרוד ויוכל באמת לעמוד במתן האחריות.
    לצערנו  חדשות לבקרים צצים ייבואנים חדשים בארץ , כל מי שיש בידו סכום כסף מייבא דשא , רובם ככולם נעלמים כלעומת שבאו ,

 

חברת הגרעין נוסדה לפני למעלה מ 120 שנה, החברה מעסיקה את מיטב בעלי המקצוע בענף הגינון ומתמחה בתחום של דשא סינטטי כבר שנים רבות.

 

הגרעין הציבה לה למטרה להביא ללקוח אך ורק מוצרים באיכות הגבוה ביותר , של מיטב הייצרנים הארץ ובעולם.