משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
מיין לפי:

מגזמות גדר חיה


  

מהן מטרותיהן של המגזמות או למה אני צריך את הכלי הזה ?

מטרתן של המגזמות, הן להעניק את המראה האחיד והמטופח של הגינות והן מונעות מהשיחים, ומהגדרות שבהן מלצמוח פרא, לכער את סביבתכם ואף להקשות על התנועה בה. יתרה מזאת, גיזום השיחים מעודד צמיחה משופרת בין טיפול לטיפול, כך שתקבלו שיחים מרהיבים יותר בעתיד.

סוגי מגזמות:

מגזמות, בדומה לכלי גינון רבים אחרים, ניתן למצוא בחלוקה ל-3 סוגים עיקריים: ידניות, חשמליות ובעלות מנוע בנזין. אנשי המקצוע בתחום יידעו לאמוד על יתרונותיהם וחיסרונותיהם של כל אחד מן הסוגים האלו, אבל לרוב בעלי הגינות הפרטיות ייתחבטו עם השאלה באיזו מגזמה לבחור עבור צרכיהם.

לשם כך, נשתדל לכוון אתכם למגזמה המתאימה עבורכם בהסבר הבא:

מגזמות חשמליות – קטגוריה שנחלקת לשניים : מגזמות נטענות ורגילות.

הנטענות, המודרניות יותר, על פי רוב עובדות ללא חוטים ומאפשרות עבודה חופשית וחיבור למוט טלסקופי למטרת עבודה לגובה. מתאימות בעיקר לגינות ביתיות.

מגזמות ידניות –  המוכרות יותר כמזמרות גדולות. אלו הן למעשה, זוג מספריים גדולים, אותם היה ניתן לראות די הרבה, עד לפני עשרים שנה ועדיין קיימות בשוק, אם כי בהיקפים הרבה פחות משמעותיים. העבודה עם מזמרות, היא גזירה לכל דבר של עלים וענפים. היתרונות של השימוש בהן הן: חיסכון – בדלק ובחשמל, ותחזוקה פשוטה מאוד, אך החיסרון הוא עבודה פיזית קשה, שעשויה להיארך זמן רב ולגזול זמן פנאי רב מאוד.

 

 

  מגזמות בנזין –  מתאפיינות בחיבור למיכל בנזין שיש לתחזק באופן קבוע וגם כאן ניתן יהיה לראות מגזמות טלסקופיות, המגיעות לגובה רב.

היתרונות הבולטים: נחשבות למגזמות החזקות ביותר מבין שלושת האופציות ומיכל בנזין מלא מספיק להיקף עבודה גדול שיתאים לעבודה על גינות בעלוחת שטחי עבודה רחבים.

החיסרונות: יקרות יחסית, בעלות בלאי יחסית גבוה ותחזוקה שוטפת בתדירות תכופה ופגיעה באיכות הסביבה.

כיצד לבחור מגזמה

אנשי מקצוע לרוב יעדיפו את מגזמות הבנזין, בשל הספק העבודה הגדול שלהם באופן יחסי למגזמות החשמליות. אולם אם אתם בעלי גינה והשימוש הצפוי שלכם במגזמה מוגבל לעבודה בגינה הפרטית שאינה דורשת תחזוקה רבה מאוד, כדאי ללכת על האופציה החשמלית- נטענת. החלטתם לרכוש מגזמה חדשה? תתחדשו! רק מומלץ לוודא שרכשתם מוצר מחברה ידוע, בייבוא רשמי ומסודר שיבטיח לכם אחריות בראש שקט, עם שירות תיקונים וחלקי חילוף זמינים על פי הצורך. 
להמשך קריאה לחץ כאן