משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםהעולם גדל למעלה

העולם גדל למעלה

ככל שהזמן עובר והאוכלוסייה גדלה כך מתמעטים שטחי המחיה על הקרקע. בכל שנה קמים מאות בניינים במקומות שבעבר היו קרקעות . אנשים כבר אינם יכולים לגדל צמחים בחצר ביתם – החצרות הוחלפו במרפסות וחדרי גידול בתוך הבית.  גידול ביתי הוא תחום המתפתח במהירות בעולם וכיום קיימים פתרונות חכמים פשוטים וזולים לגידול פנים.אז איך עושים את זה?

 

חלל גידול:

המקום בו אנו מגדלים את הצמחים שלנו, זו יכולה להיות מרפסת עם עציצים או אוהל גידול ייעודי בתוך הבית. במרפסת הצמח נהנה מאור השמש והאויר ובחלל הגידול נשתמש במערכת תאורה ואויר מלאכותיים.

 

תאורה:

שמש – מקור האנרגיה של תהליך הפוטוסינטזה (הטמעה) הכרחי לבניית הצמח מוחלף בתאורת גידול מתקדמת עוצמתית ומותאמת לשלבי גידול וחיי הצמח תוך שליטה מלאה על זמני התאורה. בזכות השליטה על התאורה אנו נקצר תהליכים ונגדיל את היבול.


אויר:

כמו כל יצור חי צמחים נושמים כל ימי חייהם, צמחים צורכים פחמן דו חמצני המהווה מקור אנרגיה לתהליך הטמעה והתפתחות תאי הצמח. אנחנו מחליפים את האוויר במערכות מתקדמות תוך דאגה למניעת ריחות הגדלת כמות הפחמן הדו חמצני ובזכות זאת הגדלת היבול.

 

מצעי גידול:

גם פה העולם צועד במהירות קדימה, קיים מגוון רחב של שיטות לגידול צמחים. ניתן לגדל במצע אדמה, קוקוס, או הידרופוני (על מים). בתחום ההידרופוניקה ישנן שיטות רבות ועמן  מגוון רחב של מערכות גידול.

 

דשנים:

צמחים צריכים לאכול בדיוק כמונו, בעזרת דישון אנו מענקים לצמח אלמנטים ומיקרו אלמנטים. חנקן, אשלגן, זרחן, אבץ, ברזל, קלציום, מגנזיום ועוד כולם קיימים  בדשנים מהירי תמס (נוזלי) שבזכות זאת זמינותם לצמח מידית מרגע ההשקיה.מרכיבי גידול ביתי בסניף בילו רחובות

זו מהפכה ושינוי תפיסה הכרחיים - מיליוני אנשים בעולם מגדלים צמחים בתוך הבית, במרפסות ועל גגות. מסעדות , גני אירועים, בתי מלון ועוד מגדלים צמחים לעצמם. כשאנחנו מגדלים לעצמנו בעצמנו מעבר להנאה הצרופה שבתהליך אנו יודעים בדיוק מה אנחנו מקבלים ומכניסים לגופנו. 


תותים בגידול בייתי בסניף אבו גוש

הנכם מוזמנים להיכנס לאחד מהסניפים הבאים, להתייעץ ולהתרשם ממגוון המוצרים:

> סניף תל אביב

> סניף רמת השרון


> סניף באר שבע

> סניף פרדס חנה

> סניף ראש העין

> סניף שתילי הר/ אבו גוש

> סניף חיפה

> סניף רעננה (גבעת חן)

> סניף כפר סבא (גן חיים)

> סניף רחובות (בילו)

> סניף עין ורד

> סניף יבנה

> סניף בית יצחק (נתניה)

> סניף עפולה

> WWW.HAGARIN.CO.IL
 


מחלקת גידול ביתי מתרחבת ותשולב ברוב סניפי הגרעין בתקופה הקרובה